صنایع صنایع

شرکت علاقه‌مند به همکاری با دانشکده هستم و می خواهم از تخصص دانشگاه برای حل مشکلم یا برای تعریف پروژه های شرکت کمک بگیرم.

شما به عنوان یک شرکت به دنبال موارد ذیل می‌باشید:

- مشاوره علمی دانشگاه در راستای پیشبرد مسائل روز شرکت

- برون سپاری پروژه‌های شرکت به مجموعه‌ای متخصص مخصوصا در علم روز

- ایجاد آزمایشگاه‌ مرجع بابت امور شرکت یا آزمایشگاه‌های جانبی

- به دنبال نیروی کار فعال و کارآمد 

دفتر انتقال فناوری دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، یک مدل جدید برای پایداری سازی و جهش در گسترش توسعه دانش، فناوری‌ها و محصولات دانش‌ بنیان در کشور ارائه داده است. در این مدل، ظرفیت عظیم و کمتر استفاده شده موجود در انجام پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی برای توسعه دانش، فناوری‌­ها و محصولات دانش­ بنیان فعال شده و همچنین با حضور  و مشارکت بخش خصوصی و نیمه ­دولتی، ریسک تحقیق، توسعه و تجاری‌سازی کاهش می‌­یابد. همچنین با استفاده از ظرفیت پایان‌­نامه‌­ها در کلاس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران به صورت همگرا و هدفمند، عمق و اصالت دستاوردها و در نتیجه­‌ی آن امکان رقابت با محصولات خارجی در داخل کشور و همچنین حضور در بازار جهانی افزایش می­‌یابد. از طرفی، نیروی کار جوان، متخصص و آماده به کار در کشور، در پروژه‌های شرکت‌ها همکاری موثر داشته و می‌توانند به عنوان نیروی بالقوه برای جذب به حساب آیند.

در همین راستا، دفتر انتقال فناوری دانشکده، روند زیر را برای کار با شرکت‌ها و صنایع پیشنهاد می‌دهد:

همچنین ممکن است سوال‌های زیر برای شما پیش بیاید. لذا می‌توانید سوالات خود را در لینک‌های زیر جستجو کنید و در صورتی که موارد دیگری در ذهن دارید، با دفتر انتقال فناوری ارتباط برقرار کنید:

چگونه می‌توانم پروژه‌های شرکت را در قالب مدل دانشکده تعریف کنم؟

حوزه‌های فعالیت دانشکده چیست؟

مدل همکاری شرکت و دانشکده چگونه است؟

منافع همکاری شرکت با دانشکده و دفتر انتقال فناوری در چیست؟

بازگشت