دانشجویان دانشجویان

من دانشجوی دانشکده هستم که می خواهم از پروژه ها اطلاع پیدا کنم و نقش خود در همکاری با دفتر انتقال فناوری را بدانم.

اکثر فعالیت‌های دانشگاه‌های برتر کشور می‌بایست به دو هدف تولید «علم» و «ثروت» ملی برسند. از طرفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سنی هستند که تأمین هزینه‌های اولیه زندگی را بر عهده داشته و نیاز به نگاهی شفاف برای آینده مالی خود دارند. در همین راستا، دفتر انتقال فناوری دانشکده مدل «دانشکده سرمایه‌گذار» را ارائه داده است تا بتوان پروژه‌های صنعتی کشور (به خصوص در بخش خصوصی و نیمه‌دولتی) که در مرز علم و دانش قرار دارند، در پروژه‌های تحصیلات تکمیلی تعریف نمود. در این مدل، دانشجو می‌تواند در حین تمرکز و کار بر روی پروژه خود، با بازار هوشمند در ارتباط بوده و درآمدی نیز کسب نماید.

شما به عنوان یک دانشجوی دانشکده در یکی از رده های زیر قرار دارید:

-تحصیلات تکمیلی و به دنبال موضوعات مختلف برای پروژه

-کارشناسی و به دنبال کارآموزی یا پروژه کارشناسی

در هر کدام از رده‌های فوق‌، می‌توانید با مراجعه به بخش پروژه‌های پیش رو، از پروژه‌هایی که اساتید تعریف نموده‌اند و در آنها نیاز به نیروی دانشجویی دارند،‌ مطلع شوید. همچنین برای گذراندن دوره کار‌آموزی خود، به شرکت‌های همکار دانشکده مراجعه کنید و دوره کارآموزی خود را در فضای کاری واقعی تجربه کنید. برای دانشجویان کارشناسی، مسابقاتی در رده پروژه کارشناسی تعریف می‌شود که می‌توانند با انجام آنها، از یک طرف پروژه خود را سپری کنند و از طرفی در رفع نیازهای صنعت در رقابتی سالم، شرکت کرده و با موضوعات روز صنعت آشنا شوند.

در صورتی که خود عنوان پژوهشی که نیاز صنعت باشد، می‌توانید معرفی کنید یا می‌توانید حمایتی بابت موضوع پژوهشی خود از ارگان‌های مختلف دریافت کنید، دانشکده از این موضوع استقبال می‌کند. همچنین وب‌سایت اولویت‌های پژوهشی برای جستجو در این راستا معرفی می‌گردد.

همچنین به عنوان دانشجوی مشتاق کار اجرایی، می‌توانید در امور اجرایی دفتر انتقال فناوری و دانشکده همکاری نمایید. 

شما می‌توانید سوالات خود را در لینک‌های زیر جستجو کنید و در صورتی که مورد دیگری در ذهن دارید، با دفتر انتقال فناوری تماس حاصل نمایید.

- در چه پروژه‌هایی می‌توانم فعالیت کنم؟

- فعالیت من به عنوان دانشجو چگونه است؟

منافع همکاری من در این مسیر چیست؟

بازگشت