نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اخبار و اطلاعیه‌ها

اخبار و اطلاعیه‌ها


اطلاعیه شماره یازده:

دانشجویان عزیز همانطور که قبلا هم گفته شده لطفا، حتمًا نسخه پرینت شده گزارش پروژه خود و یا هر چیزی که به ارائه بهتر کمک می کند (بر حسب مورد: لپ تاپ، محصول ساخته شده، عکس و فیلم از اجرا و ...) به همراه داشته باشید.

اطلاعیه شماره ده:

معیارهای اصلی ارزیابی :

قابل توجه دانشجویان،موارد زیر به عنوان معیارهای اصلی ارزیابی کار دانشجوبان در روز پروژه در نظر گرفته شده است: 

1- کیفیت نتایج، تجزیه تحلیل و صحه گذاری آنها (20)

2- میزان تسلط دانشجو به موضوع و توانایی پاسخ به سوالات (20)

3- کیفیت ارائه پوستر و رعایت استاندارد (10)

4- کیفیت گزارش و رعایت قواعد نگارش (10)

5- نوآوری یا ساخت (20 نمره اضافی)

 

مجموع نمرات تقسیم بر 20 سهم نمره دانشجو از هر ارزیاب خواهد بود. یادآوری می شود که نمره هر ارزیاب 15% نمره کل یعنی 3 نمره در نظر گرفته شده است.

 

اطلاعیه شماره نه:

دانشجویان محترم ؛خواهشمند است که  حتماً پوستر نهایی پروژه خود را حداکثر تا فردا ساعت 12 ظهر در سایت CECM هم بارگذاری نمایند.با توجه به اینکه قرار است که آرشیوی از پروژه‌های دانشجویان را در سایت قرار داده و نگهداری شود، لازم است که دانشجویان حتما تسبت به این امر اقدام نمایند. 

اطلاعیه شماره هشت:

 قابل توجه داانشجویان گرامی:

یک فایل پاورپوینت به عنوان فرمت پوستر در سایت بارگزاری شده است. این فایل فرمت پوستر استاندارد( A1 841*594 میلیمتر ) است. فایل فرمت را دانلود کنید و با توجه به توضیحات ارئه شده در جلسه توجیهی و داخل فایل، قسمت‌های خالی را پرکنید و پوستر خود را آماده کنید. 
در تهیه پوستر حتما با استاد راهنما  مشورت کنید. در صورتی که اصول و استانداردهای ذکر شده رعایت شود و پوستر از کیفیت مناسب برخوردار باشد دانشکده هزینه چاپ آن را به عهده خواهد گرفت در غیر اینصورت خود شخص باید هزینه چاپ پوستر را بپردازد. 
در انتخاب عکس و شکلها دقت کنید که کیفیت بالا داشته باشند تا در چاپ مشکلی پیش نیاید (100 dpi). 
فایل پاورپوینت را به فرمت pdf یا jpg ذخیره و برای چاپخانه ارسال کنید. 
 
اطلاعات چاپخانه ها: 
1. چاپ برجسته، میدان انقلاب، ابتدای کارگر شمالی، پلاک 1407 طبقه دوم، کتد 180 گرمی 8500 تومان،  09127611820 
2. کیمیا گرافیک، بلوار کشاورز بین کارگر و جمالزاده پلاک 314، کتد 170 گرمی 8000 تومان, 09128265710
به هر دو مورد امکان ارسال فایل از طریق تلگرام (روی همان شماره های موبایل) و ایمیل وجود دارد.
 
توجه داشته باشید که پوستر های چاپ شده حداکثر باید تا سه‌شنبه ظهر به نگهبانی ساختمان شماره ۱  و یا اطلاعات ساختمان شماره 2 تحویل داده شود.  
 
حداکثر تا دوشنبه شب محل نصب پوستر شما در روز پروژه مشخص و اطلاع رسانی خواهد شد. به دقت محل خود را پیدا کنید و سه شنبه عصر به کمک دوستان کمیته اجرایی پوستر خود را در مکان در نظر گرفته شده نصب کنید.

 

اطلاعیه شماره هفت:

به اطلاع آندسته از دانشجویانی که در جلسه توجیهی و کارگاه آموزشی روز پروژه حضور نداشتند،می‌رساند که فیلمی از گزارش کارگاه تهیه و با عنوان "روزپروژه" به همت و کمک دوستان شاخه‌ی داشجویی آماده و در کانال آپارات بارگذاری گردید.

 

                           روز پروژه           http://www.aparat.com/v/f9iz6   

 

 

اطلاعیه شماره شش:

قابل توجه دانشجویانی که فرم گواهی کفایت پروژه را در سایت بارگذاری کرده و در جشنواره روز پروژه قصد دفاع دارند،لازم است که حتماً نکات زیر را جهت تهیه پوستر رعایت نمایند:

 

اطلاعیه شماره پنج:

 

قابل توجه دانشجویانی که قصد دفاع در روز 22 شهریور دارند، نمونه گزارش "قالب گزارش کارشناسی" در تاریخ هفتم شهریور در آدرس ذیل قرار داه شده است:

بخش آموزشی --- دوره کارشناسی ----- فرمها --- قالب گزارش پایانی پروژه کارشناسی 

 

اصلاحیه اطلاعیه اخیر:

اطلاعیه در خصوص تغییر محل برگزاری جلسه توجیهی و کارگاه آموزشی روز پروژه:

 با توجه به تعداد دانشجویان گرامی و با هدف تامین شرایط مناسبتر٬محل برگزاری جلسه توجیهی و کارگاه یادشده در روز دوشنبه 96/6/13 ساعت 15 تا 17 در سالن همایش دانشکده واقع در ساختمان  کلاسها خواهد بود. از تمامی دانشجویان کارشناسی که قصد دارند از پروژه خود در روز پروژه (22 شهریورماه 96) دفاع کنند دعوت می شود که در جلسه مذکور حضور داشته باشند."

اطلاعیه شماره چهار:

جلسه توجیهی و کارگاه آموزشی روز پروژه، دوشنبه 96/6/13 ساعت 15 تا 17 در اتاق 804 ساختمان جدید دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر برگزار خواهد شد. از تمامی دانشجویان کارشناسی که قصد دارند از پروژه خود در روز پروژه (22 شهریورماه 96) دفاع کنند دعوت می شود که در جلسه مذکور حضور داشته باشند."

 

اطلاعیه شماره سه:

دانشجو، باید به استاد راهنما و داور پروژه مراجعه و پس از تائید گزارش و پس از درج نمره 14 از 20 در فرم پیشنهاد پروژه (تصویب پروژه) توسط اساتید محترم به آموزش تحویل گردد؛ و حداکثر تا تاریخ 1396/06/19 به همراه گزارش تائید شده استاد راهنما، هردو فایل درسایت درج گردد. (CECM)

دانشجویانیکه تا تاریخ مشخص‌شده به دلیل مسافرت و یا عدم حضور استاد راهنما در دانشکده، به استاد راهنمای خود دسترسی ندارند، تائید کفایت دفاع آن‌ها از طریق ایمیل استاد راهنما به مسئول برگزاری mersali@ut.ac.ir قابل‌قبول می‌باشد، به‌شرط اینکه خود دانشجو هم حتماً  "فرم کفایت" را در سایت آپلود نماید.

درس پروژه با عنوان projectdey در سایت CECM ایجادشده است و هر دانشجو می‌تواند در گرایش خودش فایل‌های خواسته‌شده را آپلود کند، هر دانشجو فقط در گرایش خودش اقدام نماید.

اطلاعیه شماره دو:

پیرو اطلاعیه‌های قبلی درج‌شده تمامی دانشجویان کارشناسی که قصد دارند از پروژه کارشناسی در روز پروژه 1396/06/22 دفاع نمایند لازم است،فرم گواهی کفایت را به‌طور کامل پر کنند،یک نسخه پرینت شده از آن تهیه کنند و پس از امضاء استاد راهنما و خود دانشجو نسخه الکترونیکی آن را حداکثر تا تاریخ 1396/06/11 درسایت CECM آپلود گردد بدیهی است،دانشجویانیکه تا تاریخ اعلام‌شده فرم اعلام کفایت امضاءشده را آپلود نکنند، در زمان‌بندی روز پروژه قرار نمی‌گیرند ودر شهریور ماه امسال نمی‌توانند دفاع کنند.

توجهامضاء فرم اعلام کفایت توسط استاد راهنما و دانشجو به‌منزله آن است که پروژه حداکثر تا تاریخ 1396/06/19 خاتمه یافته و دانشجو در روز پروژه آماده دفاع می‌باشد.

اطلاعیه شماره یک:

تمامی دانشجویان کارشناسی که قصد دارند از پروژه کارشناسی در روز پروژه (22 شهریورماه) دفاع  کنند لازم است فرم گواهی کفایت را به طور کامل پر کنند و به تایید استاد راهنما برسانند و یک نسخه پرینت شده از آن تهیه کنند و پس از امضاء استاد راهنما و خود دانشجو، نسخه الکترونیکی آن را حداکثر تا تاریخ 96/06/11در سایت CECM آپلود کنند. بدیهی است دانشجویانی که تا تاریخ اعلام شده فرم اعلام کفایت امضا شده را آپلود نکنند در زمانبندی روز پروژه قرار نمی گیرند و در شهریورماه امسال نمی توانند از پروژه خود دفاع کنند.

  •  امضاء فرم اعلام کفایت توسط استاد راهنما و دانشجو به منزله آن است که پروژه حداکثر تا تاریخ 96/06/19 خاتمه یافته و دانشجو در روز پروژه آماده دفاع است.

  •  فایل پایان نامه مورد تایید استاد راهنما حداکثر تا تاریخ 96/06/19 در سایت CECM آپلود شود.

  •  نمره و امضای استاد راهنما و داور (14 از 20) در فرم پیشنهاد پروژه وارد شود و حداکثر تا تاریخ 96/06/19 نسخه الکترونیکی آن در سایت CECM آپلود شود.

  •