اخبار و رویدادها

اخبار و اطلاعیه‌ها

اخبار و اطلاعیه‌ها


اطلاعیه شماره 5
 
لطفا دانشجویان ارائه دهنده پوستر قبل از ساعت 8:30 در محل  نصب پوستر خود حاضر باشند. دانشجویانی که میز درخواست داده اند برای اماده کردن میز خود راس ساعت 8 صبح حاضر باشند. 
 
دانشجویان لازم است یک نسخه پرینت شده از گزارش پروژه خود را برای ارائه به ارزیابها همراه داشته باشید.
لطفا توجه فرمایید ارزیابیها راس ساعت 8:30 اغاز می شود و در صورت حاضر نبودن پوستر یا دانشجو ممکن است نمره ارزیابی را از دست بدهید.
 
طلاعیه شماره 4
 

پوسترهای چاپ شده توسط دانشکده سه شنبه 98/6/26 راس ساعت 14:00 اماده بازبینی است. لازم است دانشجویان برای چک کردن پوستر خود و نصب ان به محل نصب پوسترها واقع در طبقه همکف ساختمان شماره 2 دانشکده مراجعه نمایند. مسولیت عدم حضور بر عهده دانشجو است.

 
اطلاعیه شماره 3 
دانشجویانی که برای ارائه خود به میز و برق نیاز دارند حداکثر تا پایان روز شنبه 98/6/23 با ایمیل به mneshat@ut.ac.ir اطلاع دهند. 
لطفا در ایمیل مشخصات فردی، گرایش و عنوان پروژه حتما قید شود. 

 

با توجه به محدودیت جا این موارد اولویت بندی خواهند شد و متاسفانه ممکن است برای همه امکان تخصیص میز وجود نداشته باشد بنابراین اگر میز برای ارائه شما کاملا ضروری هست قید شود.

 

اطلاعیه شماره 2 

با توجه به تعطیلات پیش رو, زمان بارگذاری و تحویل فرم نمره استاد راهنما و داور (15 نمره) و گزارش پروژه در سامانه CECM  تا پایان وقت اداری (ساعت 15:30) یکشنبه 98/6/24 تمدید شد.

 

 

اطلاعیه شماره 1   

آدرس کوتاه :