- دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۴۰۰

اخبار

اطلاعات پروژه بهمن 99

اطلاعات پروژه بهمن 99



"اطلاعات پروژه‌ها"

  • فهرست پروژه‌های ارائه شده در یازدهمین جشنواره روز پروژه، در ادامه آمده است. 
  • مشتاقان به حضور در هر ارائه، نیاز است بر روی لینک ثبت‌نام مربوطه کلیک کرده و ثبت‌نام کنند و از ابتدای ارائه حضور داشته باشند. 
  • برای مشاهده‌ی ویدیوی کوتاه جهت آشنایی اولیه با هر پروژه می‌توانید بر روی عنوان پروژه کلیک نمایید.
 

 

ردیف نام خانوادگی و نام عنوان زمان لینک ثبت‌نام وبینار
1 ابراهیمی گلناز کاف هوشمند برای تشخیص سرعت و نیرو در حرکات ورزشی یکشنبه ۹ تا ۱۰ لینک ثبت‌نام
2 احمدی امیرحسین گسترش بافتار در بازیابی پاسخ در سیستم های مکالمه ای یکشنبه ۹ تا ۱۰ لینک ثبت‌نام
3 اذرنیا کیارش طراحی و راه اندازی راهکار آزمون رگرسیون کارایی و اندازه گیری انحراف از معماری یک هسته ی پیام رسان یکشنبه ۱۰ تا ۱۱ لینک ثبت‌نام
4 افضلی کوشا زینب طراحی و ساخت ماژول پوشیدنی ثبت سیگنال EMG به منظور ایجاد بیوفیدبک یکشنبه ۱۶ تا ۱۷ لینک ثبت‌نام
5 امیدی محمدهادی پیاده سازی شبکه عمیق کانولوشنی VGG16 بر روی FPGA دوشنبه ۸ تا ۹ لینک ثبت‌نام
6 انباز پدرام طراحی پردازنده MIPS با هدف اضافه کردن دستورات محاسباتی مبتنی بر واحدهای شتابدهنده یکشنبه ۱۰ تا ۱۱ لینک ثبت‌نام
7 اهنگری محمدحسین مروری بر روش های مجاز شناسی و پیاده سازی نمونه ای از راهکارهای جامع آن یکشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
8 ایراندوست علیرضا طراحی و ساخت محرکه موتور جریان مستقیم بدون جاروبک یکشنبه ۱۵ تا ۱۶ لینک ثبت‌نام
9 باقری فرد محمدطه استفاده از یادگیری ماشین برای تشخییص حملات در شبک های مبتنی بر ساختار SDN یکشنبه ۱۶ تا ۱۷ لینک ثبت‌نام
10 بنیادی ایلخچی امیرحسین پایش وضعیت محرک الکتریکی(درایو) در بستر اینترنت اشیاء یکشنبه ۱۴ تا ۱۵ لینک ثبت‌نام
11 بهزاد تینا بررسی تجزیه ی ماتریس کواریانس در شبکه های چگالی مخلوط بازگشتی یکشنبه ۸ تا ۹ لینک ثبت‌نام
12 پرهیزکار یاسمن بررسی مسئله تعبیه شبکه های مجازی با استفاده از محاسبات کوانتومی یکشنبه ۱۵ تا ۱۶ لینک ثبت‌نام
13 پوراستاد علی اصغر بازسازی سخت افزاری سیستم واسط کنترلی یک ربات توانبخشی دارای پسخور زیستی یکشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
14 تاجیک آرش فیزیولوژی دریافت رنگ و حسگرهای رنگ یکشنبه ۸ تا ۹ لینک ثبت‌نام
15 جعفرزاده اصل میرحامد پیش بینی رفتار کاربران در شبکه با کمک روش های یادگیری ماشین دوشنبه ۸ تا ۹ لینک ثبت‌نام
16 جعفری مصطفی ایجاد پلتفرم برای ساختن بات در پیام رسان ((وی)) دوشنبه ۱۰ تا ۱۱ لینک ثبت‌نام
17 جعفری یاسمن بررسی اثر چالش های کتاب خوانی سایت گودریدز روی عادت های مطالعه کاربران یکشنبه ۱۰ تا ۱۱ لینک ثبت‌نام
18 جوادی یگانه فاطمه بررسی آماری داده های ماهواره ای در پروژه کوپرنیک در ایران یکشنبه ۱۰ تا ۱۱ لینک ثبت‌نام
19 حبیبی فرزاد سرعت بخشیدن به الگوریتم های نگاشت شبکه مجازی به وسیله شبکه های عصبی گرافی یکشنبه ۱۵ تا ۱۶ لینک ثبت‌نام
20 حسینی سیدمحمدحسین سه بعدی سازی اجسام متقارن (گنبد) با استفاده از عکس آن ها یکشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
21 خرم نژاد زهرا طراحی و پیاده سازی نرم افزار آزمون ساز مبتنی بر وب با قابلیت انعطاف پذیری در طرح سوال یکشنبه ۹ تا ۱۰ لینک ثبت‌نام
22 داودزاده مایده شبیه سازی شبکه های لبه ای مبتنی بر نرم افزار یکشنبه ۱۴ تا ۱۵ لینک ثبت‌نام
23 دشتیانه مهشید طراحی پتانسیواستات/گالوانواستات برای تعیین مشخصه جریان- ولتاژ سلول الکتروشیمیایی یکشنبه ۱۲ تا ۱۳ لینک ثبت‌نام
24 دلاوران شیراز امیرعلی مدل سازی شبکه اجتماعی از افراد و روابط میان آن ها یکشنبه ۱۵ تا ۱۶ لینک ثبت‌نام
25 رزم اور فرزاد بررسی روش های پیاده سازی CFAR در رادار خودرو 77 گیگاهرتز دوشنبه ۹ تا ۱۰ لینک ثبت‌نام
26 زارعی فواد جداسازی یونها به وسیله میدان مغناطیسی یکشنبه ۱۶-۱۷ لینک ثبت‌نام
27 سلیم نیا امیرحسام ردیابی افراد در محیطهای شلوغ با استفاده از شبکه های عصبی عمیق دوشنبه ۱۰ تا ۱۱ لینک ثبت‌نام
28 سلیمانی تابان شبیه سازی شبکه های IoT یکشنبه ۱۴ تا ۱۵ لینک ثبت‌نام
29 شریفی سینا تحلیل و دسته بندی رفتار کاربران در شبکه با کمک روش های یادگیری ماشین دوشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
30 شیروانی سهیل تشخیص بیماری ذات الریه و محل عفونت ریه با استفاده از Radiological Images دوشنبه ۱۰ تا ۱۱ لینک ثبت‌نام
31 صادقی لیاسی کیومرث

پردازش سیگنال مگنتوانسفالوگرافی در جهت تشخیص مشاهده‌ی صورت به وسیله‌ی شخص

دوشنبه ۱۲ تا ۱۳ لینک ثبت‌نام
32 صادقیان صدف تشخیص ارتباط فرهنگی بین کشورها با استفاده از داده های شبکه اجتماعی Goodreads دوشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
33 علی آبادی میلاد کاربرد نظریه بازی ها جهت تحلیل بازارهای تراکنشی انرژی یکشنبه ۱۶ تا ۱۷ لینک ثبت‌نام
34 فیروزی کورش طراحی و ساخت ایستگاه بادسنجی خودتغذیه شونده با استفاده از نانومولد تریبوالکتریکی تحت شبکه اینترنت اشیاء دوشنبه ۸ تا ۹ لینک ثبت‌نام
35 قندهاری انیتا طبقه بندی بیماران ذات الریه و تعیین محل عفونت ریه با استفاده از Chest X-ray دوشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
36 کیا سینا اثرات فیزیولوژیکی و بیولوژیکی منابع نوری LED و کاربردهای آنها در حوزه سلامت و بهداشت دوشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
37 محقق امین شتابدهنده سخت افزاری برای توالی یابی ژنوم یکشنبه ۱۲ تا ۱۳ لینک ثبت‌نام
38 مداح زاده فاطمه شبیه ساز شبکه های اجتماعی یکشنبه ۱۲ تا ۱۳ لینک ثبت‌نام
39 مرادی فیروزابادی اشکان شتاب دهنده سخت افزاری مبتنی بر محاسبات در حافظه برای هم ترازسازی توالی های DNA دوشنبه ۱۲ تا ۱۳ لینک ثبت‌نام
40 مریدی محمد تحلیل گرافی تراکنش ها در شبکه اتریوم یکشنبه ۹ تا ۱۰ لینک ثبت‌نام
41 معبودی مژده بررسی و تحلیل اثر tDCS در کنترل حملات صرع یکشنبه ۱۱ تا ۱۲ لینک ثبت‌نام
42 معمار نگین طراحی و شبیه سازی مدار مدیریت توان برای مولد تریبوالکتریک دوشنبه ۹ تا ۱۰ لینک ثبت‌نام
43 نیکنام یاسمین بازیابی تصاویر مخدوش شده توسط شبکه های عصبی عمیق دوشنبه ۱۲ تا ۱۳ لینک ثبت‌نام
44 وهاب زاده طالب شبیه سازی و ساخت شبیه ساز گاورنر ژنراتور سنکرون یکشنبه ۱۳ تا ۱۴ لینک ثبت‌نام
45 یکتاپرست علی تخمین زاویه ورود سیگنال های رادیویی به کمک پردازش تنک و یادگیری یکشنبه ۱۶ تا ۱۷ لینک ثبت‌نام
46 حسینی کامران تشخیص کالاهای درون قفسه به وسیله شبکه‌های عصبی یکشنبه ۸ تا ۹ لینک ثبت‌نام
47 برادران بهار بررسی و مقایسه‌  روشهای کنترل حلقه بسته‌ی DBS و شبیه سازی سک روش مناسب    
48 کاظم‌زاده فاطمه نرم افزار نمایش نوار قلب جیبی ECGIB یکشنبه ۱۴ تا ۱۵ لینک ثبت‌نام

 

 

آدرس کوتاه :

رویدادها

رویدادها