اخبار و رویدادها

اطلاعیه تشکیل اولین جلسه کلاس مبانی در روز شنبه 17 آبان

اطلاعیه تشکیل اولین جلسه کلاس مبانی در روز شنبه 17 آبان


ضمن تبریک مجدد به دانشجویان جدید الورود دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، اولین جلسه هماهنگی کلاس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی روز شنبه 17 آبان ساعت 10:30 صبح به صورت آنلاین تشکیل خواهد شد. برای شرکت در این کلاس لازم است که ابتدا اطلاعات خود را در لینک زیر تکمیل نموده و ارسال نمایید. پس از تکمیل فرم و ارسال آن لینک جلسه روز شنبه در اختیار شما قرار می گیرد. 
 
لینک فرم تکمیل اطلاعات درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی: https://forms.gle/9XxfS1DwbpDijP5x7
 
همچنین برای ورود به سامانه آموزش مجازی درس مبانی لازم است که علاوه بر ایمیل شخصی خود، آدرس ایمیل دانشگاه تهران را هم داشته باشید. اگر تا کنون ایمیل دانشگاه را درخواست نکرده اید، پیش از تکمیل فرم بالا از طریق سایت زیر ایمیل دانشگاه تهران را درخواست کنید. توجه داشته باشید که این ایمیل برای همیشه با شما خواهد بود و عملا هویت شما به عنوان دانشجو و در ادامه دانش آموخته دانشگاه تهران بحساب می آید، لذا در انتخاب این ایمیل دقت لازم را بفرمایید. لازم به ذکر است که امکان تغییر عنوان ایمیل پس از نهایی شدن را نخواهید داشت.
 

 

ضمنا اگر به هر دلیل موفق به شرکت در کلاس روز شنبه نشدید، این کلاس مجددا روز یکشنبه ساعت 9 صبح نیز تشکیل می شود. لینک کلاس روز یکشنبه هم پس از تکمیل فرم اطلاعات درس و ارسال آن در اختیار شما قرار می گیرد.
 
 

اطلاعات دیگر دوره کارشناسی، به تدریج اعلام خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :