- یک‌شنبه، ۷ خرداد ۱۴۰۲

اخبار

بررسی مدارک و مصاحبه متقاضیان استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان دوره دکتری سال تحصیلی1402-1401

بررسی مدارک و مصاحبه متقاضیان استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان دوره دکتری سال تحصیلی1402-1401پیرو فراخوان شماره ۲۰۷۱۵/‏۱۲۵ مورخ ۳۱/‏۰۱/‏۱۴۰۱ ضمن ارسال نتایج اولیه بررسی ثبت نام الکترونیکی داوطلبان استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان برای ورود به دوره دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، به استحضار می‌رساند مدارک ثبت نامی کلیه متقاضیانی که در سامانه جامع آموزشی دانشگاه ثبت نام نموده‌اند؛ توسط دفتر استعدادهای درخشان مورد بررسی اولیه قرارگرفته است و پرونده متقاضیانی که بر اساس (شیوه نامه) مندرج در فراخوان پذیرش، حائز حداقل شرایط لازم شناخته شدند، استخراج و بر اساس (لیست پیوست) جهت ارزیابی تخصصی و علمی پژوهشی ارسال می‌گردد. خواهشمند است دستور فرمائید پس از مصاحبه و ارزیابی تخصصی در گروه‌های آموزشی مربوطه، جدول ارزشیابی برای تمامی متقاضیان معرفی شده تکمیل و حداکثر تا ده روز پس از آن به این دفتر ارسال گردد.

به پیوست جدول ارزیابی؛ آئین نامه پذیرش؛ فرم خام پذیرش؛ فرم اکسل ارزیابی جهت اطلاع و اقدام لازم تقدیم می‌شود (فرم اکسل ارزیابی فقط برای آن دسته از داوطلبانی که حداقل امتیاز ۶۰ را کسب نموده‌اند، تکمیل و به همراه مدارک و مستندات ارسال گردد). متمنی است همکاران گرامی آموزش نسبت به دریافت اصل و بررسی آن با کپی مدارک آموزشی و پژوهشی داوطلبان مطابق با مستندات ثبت شده در سامانه جامع آموزشی با دقت کامل اقدام فرمایند و از پذیرش افراد خارج از لیست ارسالی (بدون ثبت نام الکترونیک) و مدارک و مستندات به غیر از مواردی که در ثبت نام الکترونیکی بارگذاری شده است؛ در جلسات مصاحبه جدا خودداری نمایند.

** تذکرات مهم**

  • رشته تحصیلی مورد تقاضا برای دوره دکتری بدون آزمون باید با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد متقاضی مرتبط باشد. (مطابق دفترچه شماره یک دکتری سازمان سنجش آموزش کشور)
  • داوطلبان فقط در یک رشته گرایش از یک مجموعه امتحانی می‌توانند ثبت نام نمایند و در مصاحبه شرکت داشته باشند.
  • تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده بر اساس آئین‌نامه پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری، مجاز نیست.
  • پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور است.
  • در بررسی مدارک در صورت مشاهده مغایرت با شیوه نامه؛ از پذیرش افراد جلوگیری شود.
  • جهت نمره دهی مدارک آموزشی و نمره زبان عمومی بر اساس جدول مندرج در دستورالعمل دکتری با آزمون اقدام فرمائید.

 mailلیست پذیرفته شدگان اولیه دکتری تخصصی بدون آزمون (استعداد درخشان) سال 1401-1402

 

 

آدرس کوتاه :

رویدادها

رویدادها