- جمعه، ۴ فروردین ۱۴۰۲

اخبار

درخشش اساتید دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در دوازدهمین مراسم مجازی اهدای جوایز بخش ایران IEEE

درخشش اساتید دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در دوازدهمین مراسم مجازی اهدای جوایز بخش ایران IEEE دوره دوازدهم مراسم اهدای جوایز بخش ایران IEEE در تاریخ "۱۸ آذر ۱۴۰۰" به صورت مجازی با حضور Prof. Saifur Rahman  رئیس منتخبIEEE ، کمیته اجرایی، اساتید برجسته حوزه برق و کامپیوتر سراسر کشور، کار آفرینان و پیشکسوتان صنعت، مشاورین و شاخه‌های دانشجویی برگزار شد.

انجمن مهندسین برق و الکترونیک (IEEE) هرساله در راستای ارتقای جایگاه علمی و صنعتی رشته مهندسی برق کشور، جوایز مختلفی را جهت ارج نهادن به تلاش‌های پیشکسوتان، پژوهشگران و دانشجویان اعطا می‌کند. این جوایز 15 عنوان است که از آن میان4 عنوان به نام اساتید پیشکسوت حوزه مهندسی برق و کامپیوتر نام گذاری شده است.

مفتخریم به اطلاع برسانیم سه عنوان از این 4 جایزه مزین به نام اساتید پیشکسوت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران می‌باشد:

  • جایزه آموزشی استاد پرویز جبه دار مارالانی (در زمینه آموزش مهندسی برق)
  • جایزه پژوهشی استاد کارو لوکس (در زمینه کنترل و سیستم‌های هوشمند)
  • جایزه پژوهشی استاد فخرایی (در زمینه میکروالکترونیک، سیستم‌های دیجیتال، مدارهای مجتمع وتحقق سخت افزاری و سیستم‌های مخابراتی)

این جوایز بر اساس ارزیابی و تشخیص کمیته داوران این برنامه، سالیانه به اعضای هیات علمی رشته مهندسی برق و یا کامپیوتر در حوزه‌های مذکور اعطا می‌گردد.

علاوه بر آن، اساتید دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران که همواره پیشتازان دریافت جوایز مختلف ملی و بین المللی بوده‌اند، در این جشنواره نیز خوش درخشیدند.

اسامی و عناوین جوایز برگزیدگان دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در این جشنواره به شرح ذیل است:

در این برنامه از جناب آقای دکتر منوچهر مرادی به پاس زحمات ایشان در ریاست دوره قبل نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ضمن قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر این اساتید گرانقدر، انتخاب شایسته ایشان را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای این بزرگواران توفیقات روز افزون مسئلت داریم.

 

آدرس کوتاه :

رویدادها

رویدادها