اخبار و رویدادها

روز پروژه در رسانه‌ها (سومین دوره جشنواره-تیر 97)

روز پروژه در رسانه‌ها (سومین دوره جشنواره-تیر 97)


 

سومین دوره جشنواره پروژه‌های کارشناسی (روز پروژه) در تاریخ 13 تیر 97 برگزار گردید،هدف از برگزاری روز پروژه ایجاد فعالیت بیشتر و امیدوار بودن دانشجویان به کارهای خود و افزایش کیفیت فعالیت دانشجویان به واسطه ارائه ایده‌ها برای همه ذینفعان برشمردهدف آتی این رویداد تعریف کاربردی پروژه‌ها و تعریف آن‌ها از طرف صنعت است

    

در این جشنواره دانشجویان دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر در ۹ گرایش الکترونیک، بیوالکترونیک، سخت‌افزار، نرم‌افزار، فناوری اطلاعات، کنترل، قدرت، سیستم‌های دیجیتال و مخابرات در این رویداد با ارائه پوستر شرکت کرده‌اند.

 

این برنامه در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری زیر نیز بازتاب‌هایی داشت.

 

دانشگاه تهران

«روز پروژه» گامی در جهت ارتباط دانشگاه با صنعت و توسعه اقتصادی

سومین رویداد «روز پروژه» با هدف تسهیل ارتباط دانشگاه با صنعت و توسعه اقتصادی ۱۳ تیر ۱۳۹۷، در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی در راستای رسالت اجتماعی خود و برنامه سوم دانشگاه، برای سومین دوره دفاع از پروژه‌های کارشناسی دانشجویان را در قالب ارائه پوستر برگزار کرد.

دکتر مجید نیلی احمدآبادی، رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، هدف از برگزاری روز پروژه را ایجاد فعالیت بیشتر و امیدوار بودن دانشجویان به کارهای خود و افزایش کیفیت فعالیت دانشجویان به‌واسطه ارائه ایده‌ها برای همه ذینفعان برشمرد.

 

خبرگزاری صدا و سیما

جشنواره روز پروژه

سومین جشنواره روز پروژه با حضور مسئولان و دانشجویان دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سومین جشنواره روز پروژه با حضور مسئولان و دانشجویان دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار شد. سومین جشنواره روز پروژه با حضور مسئولان و دانشجویان دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار شد.

 

خبرگزاری ایسنا

ایده‌های دانشجویان باید مورد توجه صنعت قرار بگیرد


رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران با تأکید بر ضرورت توجه صنایع به ایده‌های دانشجویان گفت: برگزاری روز پروژه در دانشگاه امکان شکل‌گیری این ارتباط به‌منظور شناخت بیشتر را فراهم می‌کند.

به گزارش ایسنا، دکتر مجید نیلی احمدآبادی هدف از برگزاری "روز پروژه" را ایجاد فعالیت بیشتر و امیدوار بودن دانشجویان به کارهای خود و افزایش کیفیت فعالیت دانشجویان به‌واسطه ارائه ایده‌ها برای همه ذینفعان برشمرد و افزود: یکی از اهداف ما این است که با ایجاد این فضا و امکانات، درصد قابل قبولی از دانشجویان به این فکر بیفتند تا پروژه کارشناسی خود را در مسیرها و حوزه‌هایی که امکان نوآوری همراه باارزش اقتصادی در کشور است، تعریف کنند. این‌یک زیست‌بوم است و گام نخستین آن امیدواری دانشجویان به انجام این‌گونه فعالیت‌ها است.

 

کانون فارغ التحصیلان دانشکده فنی

سومین رویداد "روز پروژه" با هدف تسهیل ارتباط دانشگاه با صنعت و توسعه اقتصادی ۱۳ تیر ۱۳۹۷، در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر  پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران با دعوت از شرکت‌های مرتبط با این حوزه در رویداد فوق مشارکت کرد. همچنین دبیرخانه کانون با حضور در این رویداد اقدام به معرفی کانون و عضوگیری کرد.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :