اخبار و رویدادها

شروع با تاخیر تعدادی از دروس تحصیلات تکمیلی دانشکده

شروع با تاخیر تعدادی از دروس تحصیلات تکمیلی دانشکده


دانشجویان عزیز دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر سلام

ضمن عرض تبریک شروع سال تحصیلی 1400-1399، به اطلاع می رساند امسال دانشجویان جدید الورود در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا با کمی با تاخیر به ما ملحق خواهند شد.

در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی که با حضور تمامی مدیران بخش ها و گروه ها برگزار شد تصمیم بر این شد که تعدادی از دروس تحصیلات تکمیلی دانشکده با کمی تأخیر و همزمان با ورود دانشجویان کارشناسی ارشد شروع شوند.

با توجه به اینکه زمان خاتمه ترم برای همه دروس یکسان و طبق تقویم اعلام شده توسط آموزش دانشگاه است، دروسی که با تاخیر شروع می شوند کمی فشرده تر و تا مدتی بصورت سه جلسه در هفته ارائه می شوند. امیدواریم دانشجویان کارشناسی ارشد زود به ما ملحق شوند که در آن صورت دروس با تأخیر با فشردگی کمتری ارائه خواهند شد و زودتر با سایر دروس هم همفاز می شوند. شروع دروس با تاخیر می تواند هر زمانی از ۱۵ مهر تا ۱۰ آبان، وابسته به زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان باشد. این زمان توسط دانشکده اعلام خواهد شد.

لیست دروس با تاخیر پیوست است. سی و یک درس با تاخیر شروع می‌شوند و چهار درس در دو گروه ارائه می گردند، که یکی از دو گروه با تاخیر شروع می شود.

لیست دروس با تاخیر 

موفق، سلامت و پایدار باشید

تحصیلات تکمیلی دانشکد

آدرس کوتاه :