- یک‌شنبه، ۷ خرداد ۱۴۰۲

اخبار

فراخوان ثبت‌نام برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ بنیاد ملی نخبگان

فراخوان ثبت‌نام برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ بنیاد ملی نخبگانبه استحضار می‌رساند، فراخوان ثبت‌نام و ارائه درخواست برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ (طرح شهید وزوایی) از هفدهم خردادماه ۱۴۰۱ شروع شده‌است و مهلت تشکیل پرونده و ارائه درخواست برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های طرح مذکور تا پانزدهم تیرماه ۱۴۰۱ می‌باشد. لازم به ذکر است در این فراخوان علاوه بر دانشجویان، دانش‌آموختگانی که در مهرماه در دوره‌های تحصیلی کارشناسی‌ارشد یا دکتری تخصصی به عنوان دانشجوی نو ورود مشغول به تحصیل خواهند شد نیز می‌توانند ثبت‌نام و درخواست خود را ارائه کنند.

yesدانشجویان متقاضی ثبت نام در فراخوان بنیاد ملی نخبگان که در شرایط کرونا از حذف بدون احتساب استفاده نموده اند و درخواست اعلام موضوع را بصورت کتبی به بنیاد دارند با بنیاد هماهنگ شده کارنامه پی دی اف غیر رسمی را ارسال نمایند و بنیاد مجوز ثبت نام را صادر می کند. زمان ارسال مدارک تا ۱۵ تیر می باشد و قابل تمدید نیست.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

 

mailاطلاعیه بنیاد نخبگان (طرح توسعۀ فعالیتهای علمیو فرهنگیدانشجویان مستعد تحصیلیکشور در سال تحصیلی1402-1401 )طرح شهید وزوایی)

آدرس کوتاه :

رویدادها

رویدادها