اخبار و رویدادها

فعالیت‌های فوق‌برنامه

فعالیت‌های فوق‌برنامه


نشریات

دانشجویان دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر به منظور ایجاد موقعیت‌هایی برای بیان و تبادل مطالب علمی و غیرعلمی دست به انتشار نشریاتی زده‌اند که در زیر دو نمونه از آنها آمده است:

ف‌یک - فصل‌نامه شاخه دانشجویی ای‌سی‌ام

از بهار سال ۱۳۹۰، تعدادی از دانشجویان رشته‌های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دست به انتشار نشریه‌ای به نام اف‌یک زدند که هدف آن آشنا کردن دانشجویان یان رشته‌ها با مطالب متنوع و جدید در زمینه‌های مرتبط با علوم و مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات بود. علاوه بر مقالات علمی، این نشریه شامل مطالبی از قبیل اخبار دانشکده، مصاحبه با اساتید، معرفی آزمایشگاه‌ها و معماهای فکری می‌باشد.

 

درنگ - نشریه فرهنگی، اجتماعی، صنفی دانشجویان دانشکده برق و کامپیوتر

درنگ یک نشریه با رویکرد حوزه‌های غیردرسی و غیرآکادمیک است که اولین شماره آن در فروردین 1390 با نام «هوای تازه» منتشر شد. پس از انتشار شماره اول و دوم در فاصله نزدیک به یک ماه، «هوای تازه» به «درنگ» تغییر نام پیدا کرد و از آن به بعد تا به امروز با انتشار هفت شماره و دو ویژه نامه ادامه یافته است. برخی از موضوعات مطرح شده در درنگ عبارتند از مصاحبه با اساتید دانشکده، پرونده های اجتماعی-فرهنگی، بازتاب دیدگاه های دانشجویان دانشکده و اخبار دانشکده.

 

همکاری در برگزاری کنفرانس‌ها

یک پای ثابت کنفرانس‌ها و همایش‌های برگزار شده توسط دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دانشجویانی هستند که به طور داوطلبانه به قبول مسئولیت در امور اجرایی می‌پردازند. این همکاری‌ها در زمینه‌های متنوعی از جمله طراحی سایت، کمک در برگزاری سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها، طراحی بنر، طراحی پوستر و طراحی محیط کنفرانس می‌باشد.

جشن عیدانه

جشن عیدانه به صورت سالیانه در دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر در اسفند ماه توسط دانشجویان و به همراهی اساتید برگزار می‌گردد. در این جشن فعالیت‌هایی نظیر تزیین سفره‌ی هفت سین توسط ورودی‌های جدید، فروش مواد غذایی تهیه شده توسط دانشجویان، ایجاد غرفه‌هایی نظیر رنگ کردن تخم مرغ و سفال، نقاشی بر روی سطح بزرگ و مسابقات متنوع انجام می‌پذیرد.

آدرس کوتاه :