- سه‌شنبه، ۹ خرداد ۱۴۰۲

اخبار

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه تهران

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه تهرانبا توجه به هماهنگی صورت گرفته از طرف واحد روابط بین الملل دانشکدگان فنی با دانشگاه وارنا بلغارستان  (Varna University of Management) ذیل برنامه حمایتی Erasmus+، امکان میزبانی تعداد محدودی از دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، برای گذرانبدن یک ترم درسی در دانشگاه وارنا فراهم شده است.

این ظرفیت برای ترم September 2022  و همچنین ترم January 2023 ایجاد شده است. دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر که حداقل 100 واحد درسی خود را با موفقیت گذرانده باشند، میتوانند برای شرکت در این برنامه درخواست خود را حداکثر تا 14 مردادماه 1401 از طریق ایمیل زیر اعلام کنند. این درخواست می بایست شامل اطلاعات زیر باشد:

  •    تصویر آخرین کارنامه و وضعیت تحصیلی دانشجو بر اساس سامانه گلستان
  •    وضعیت نظام وظیفه دانشجو
  •   ارائه توضیحاتی که هدف دانشجو از این دوره و مزیت آن برای ایشان را بصورت خلاصه بیان می نماید.

لازم بذکر است که حمایتهای مالی توسط برنامه Erasmus+ به این دانشجویان صورت خواهد گرفت. جزئیات این برنامه برای متقاضیانی که درخواست بدهند، در یک جلسه متعاقبا ارائه خواهد شد.

متقاضیان حداکثر تا تاریخ 14 مردادماه درخواست خود را طی یک ایمیل به مدیرگروه نرم افزار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، جناب آقای دکتر هشام فیلی hfaili@ut.ac.ir ارسال کنند.

 

با تشکر و احترام

هشام فیلی مدیرگروه نرم افزار 

آدرس کوتاه :

رویدادها

رویدادها