اخبار و رویدادها

نخستین رویداد نوآوری در سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور InnoRoad 2020

نخستین رویداد نوآوری در سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور InnoRoad 2020


احتراماً به استحضار می‌رساند نخستین رویداد نوآوری مبتنی بر حل مسائل فناورانه و کسب وکار در حوزه سازمان راهداری InnoRoad 2020 در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. (آخرین مهلت ارسال طرح ها: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ می باشد). این رویداد نوآورانه با هدف توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه بویژه توسعه اکوسیستم کسب وکارهای نوپای فناور مبتنی بر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با هدف طراحی، توسعه و تجاری سازی محصولات جدید فناورانه با رویکرد حل مسائل حوزه‌های فنی / کسب وکار مورد نیاز سازمان راهداری و با حمایت و همکاری ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری، سازمان راهداری و حمل‎ونقل جاده‌ای، معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و شبکه شتابدهنده های تخصصی حوزه حمل و نقل پیشرفته و هوشمند مستقر در دانشگاه تهران تحت عنوان " نخستین رویداد نوآوری حوزه راهداری " برگزار می‌گردد.

این رویداد تخصصی با هدف حمایت از طرح‌های دانش بنیان حوزه راهداری و توسعه کسب و کارهای نوین در این حوزه، با رویکردی منحصربه فرد و بر اساس پلتفرم بین رشته‌ای NPD برنامه ریزی شده و در سال جهش تولید، حمایتی ویژه و ممتاز از طرح‌های برگزیده کلیه اساتید، فناوران، محققان، صنعتگران و دانشجویان فعال در این حوزه به عمل خواهد آورد تا گام استوار در راستای حل مسائل و مشکلات حوزه راهداری، با تکیه بر توان ملی و متخصصان و نخبگان داخلی برداشته شود.
محققان و پژوهشگران کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، شامل دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، علم و صنعت ایران، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه فناوران و متخصصان از کلیه دانشگاه‌های کشور، شرکت‌های دانش بنیان، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد واحدهای فناور و مراکز تخصصی و تحقیقاتی کشور در این رویداد حضور ویژه خواهند داشت.
حمایت از طرح‌های فناورانه از سطح مفهوم تا بالاترین سطوح تجاری سازی در قالب برنامه‌های نظام مند شتابدهی مبتنی بر طراحی و توسعه محصول جدید و از طریق اجرای طرح مدرسه تابستانی کسب وکارهای نوپای فناور InnoRoad2020 با جدیدترین متدولوژی‌های آموزشی از جمله اصلی ترین برنامه‌های رویداد نوآوری InnoRoad2020 خواهد بود.

حوزه‌های مورد تاکید برای ارائه طرح‌های نواورانه عبارتند از:

  • روش‌های نوین نگهداری و حفاظت از راههای کشور
  • استفاده از فناوری‌های نوین با رویکرد اقتصادی برای پایش هوشمند شبکه راههای کشور
  • افزایش دوام و کیفیت خط کشی راههای کشور
  • بهینه سازی فنی و اقتصادی انواع حفاظ‌های راههای کشور
  • طراحی وتوسعه انواع پل‌های مقاوم و سبک با نصب سریع در مواقع بحران
  • ارائه طرح‌های جدید برای روسازی اقتصادی برای راههای فرعی و روستایی
  • توسعه مشارکت‌های اجتماعی در تأمین مالی راهداری باری حفظ وتوسعه و نگهداری راههای روستایی

علاقمندان به شرکت در این رویداد بویژه اساتید و دانشجویان محترم دانشکده‌های مکانیک، مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مواد، مهندسی عمران، مهندسی شیمی، مهندسی محیط زیست، مهندسی انرژی‌های تجدید پذیر، کلیه محققان مؤسسات و مراکز پژوهشی در حوزه سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، دانشجویان محترم دانشکده‌های مدیریت و کارآفرینی و علوم اجتماعی و پردیس علوم و نیز اساتید و دانشجویان رشته طراحی صنعتی و نیز شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری و مراکز رشد وسازمانهای مردم نهاد فعال در حوزه خدمات اقشار اسیب پذیر و اشتغال روستایی می‌توانند طرح‌های خود را در هر یک از حوزه‌های فوق الذکر به آدرس زیر ارسال نمایند.

صفحه اطلاع رسانی و دریافت فرم مخصوص طرح‌های فناور

http://rmto.ir/Pages/event.aspx

ارسال طرح‌های فناورانه: npd.rmto@gmail.com

راه‌های ارتباطی:

آدرس دبیرخانه: امیرآباد شمالی، نبش بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی، طبقه منفی دوم، شتابدهنده تخصصی تکفارم

تلفن: ۸۸۳۳۴۳۸۰ - ۸۸۰۴۲۱۶۴
تلگرام: @npd_design

ایمیل: npd.rmto@gmail.com

آدرس کوتاه :