اخبار و رویدادها

"اطلاعیه مهم آموزشی، ویژه دانشجویان کارشناسی"

"اطلاعیه مهم آموزشی، ویژه دانشجویان کارشناسی"


***اطلاعیه مهم آموزشی***

قابل توجه دانشجویان محترم مهندسی برق وکامپیوتر

  • دانشجویانی‌که درخواست پیش‌ترم و فارغ التحصیلی  تا  تاریخ 99/5/15  را داشته اند،لازم است که هر چه سریع‌تر  نسبت به پیگیری نمرات  نیمسال 2-98  و درخواست اعلام وضعیت شرکت در امتحان پیش‌ترم به آموزش دانشکده اقدام نموده و از وصول نمره پیش‌ترم به آموزش دانشکده مطمئن گردند.
  • دانشجویانی‌که درخواست تکدرس به همراه پروژه یا کارآموزی داشته اند  با توجه به اینکه شرط قبولی قطعی کارشناسی ارشد را دارند نیز پی‌گیر تکمیل نمرات خود باشند تا معرفی نامه صادرگردد،ثبت نمره پیش‌ترم منوط به وصول نتیجه سنجش می باشد.
  • دانشجویانی‌که قصد فارغ التحصیلی در تاریخ 99/4/31 را داشته و نتواسته‌اند  مجوز دفاع  در مرداد 99 را از اساتید محترم دریافت کنند هرچه سریع‌تر فایل فرم تصویب پروژه به انضمام گزارش کارکرد به استاد راهنما و داور همزمان ارسال نموده و از وصول نمره نهایی به آموزش دانشکده مطمئن گردند.
  • دانشجویانی‌که درتابستان فارغ التحصیل 99 نمی‌شوند و هنوز درخواست سنوات در پیشخوان را ارائه ننموده‌اند، لطفاً در اسرع وقت نسبت به ارسال درخواست و پی‌گیری آن اقدام نمایند.
  • دانشجویان ورودی 98 که درخواست تغییر رشته ساعی وکوشا دارند، ضمن مطالعه دقیق آیین نامه مربوطه درسایت دانشگاه می توانند درخواست خود را تا یک هفته قبل از شروع ترم جدید 99/06/15 پس از اخذ تاییدیه از دانشکده مبدا ، به آموزش دانشکده مقصد به  آدرس gnasiri@ut.ac.ir  (با کیفیت مناسب حداکثر 512K  و در قالب فایل PDF) ارسال کنند تا پس از تکمیل نمرات اقدامات لازم درخصوص انتخاب دانشجویان صورت پذیرفته و جهت طرح درکمیسیون موارد خاص دانشگاه ارسال گردد.    

باتشکر             

      آموزش دانشکده مهندسی برق وکامپیوتر

آدرس کوتاه :