جشنواره دفاع از پروژه های کارشناسی، روز پروژه


در راستای رسالت انجام مسئولیت‌های اجتماعی و برنامه سوم دانشگاه تهران، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران دفاع پروژه‌های دانشجویان دوره کارشناسی را که در تابستان ۹۶ دفاع می‌کردند، تجمیع نموده و با ارائه ۷۰ پوستر که حاصل پروژه‌های دانشجویان کارشناسی بود، جشنواره پروژه‌های کارشناسی را با عنوان روز پروژه برگزار نمود.

در این مراسم که از ساعت ۸:۳۰ شروع شد، در ابتدا طبق روال آموزشی، اساتید دانشکده، ارزیابی پروژه‌ها را انجام دادند. پروژه‌ها توسط اساتید راهنما و یک داور قبل از جشنواره ارزیابی شده و به مرحله ارائه پوستر رسیده بود، در این مرحله برای هر پروژه دو استاد به عنوان ارزیاب از ارائه پوستر دانشجویان بررسی لازم را به عمل آوردند. از ساعت ۱۰:۳۰، مهمانان از دانشگاه‌های دیگر، شرکت‌های راغب فعالیت‌های علمی روز و فناور و دیگر مشتاقان حضور پیدا کردند. همچنین از خبرگزاری‌های مختلف در این برنامه حاضر شدند که گزارش واحد مرکزی خبر را می‌توانید در ادامه این مطلب مشاهده فرمایید.

لازم به ذکر است شرکت‌های شاتل، مادیران، ستاد علوم شناختی و پارک علم و فناوری در این جشنواره غرفه داشتند و فعالیت‌های خود را که مربوط به ادامه روند پروژه‌های دانشجویان بود معرفی نمودند.

 

لینک این ویدئو"جشنواره دفاع از پروژه‌های کارشناسی، روز پروژه" و ویدئوهای دیگر دانشکده را می توانید در کانال آپارات دانشکده مشاهده نمایید.