برنامه کنفرانس

کنفرانس دفاع از پایان نامه‌های ارشد در بازه زمانی 20 تا 25 شهریور 1397(از ساعت هشت و نیم صبح الی ۷ بعد از ظهر) در محل ساختمان شماره دو دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار می شود.

ردیف روز تاریخ ساعت مکان جلسه رشته عنوان نشست نام دانشجو استاد راهنما عنوان پایان نامه
1 سه شنبه 1397/06/20 08:30-10:00 203 الکترونیک الکترونیک محاسباتی پدرام خاکباز دکتر مهدی پورفتح بررسی خواص نوری ساختار های نامتجانس عمودی مبتنی بر مواد دوبعدی TMDC
2 سه شنبه 1397/06/20 10:30-12:00 203 الکترونیک الکترونیک محاسباتی محمد برون دکتر مهدی پورفتح تجزیه و تحلیل آند باتری های لیتیم یونی مبتنی بر مواد دو بعدی
3 سه شنبه 1397/06/20 13:30-15:00 203 الکترونیک الکترونیک محاسباتی افسانه محمودی بنهنگی دکتر مهدی پورفتح بهبود الگوریتم‌های شناختی شبکه‌های محلی بدن با استفاده از پلاسمونیک نانوآنتن‌های دو بعدی
4 سه شنبه 1397/06/20 15:30-17:00 203 الکترونیک سیستم های الکترونیک سمیرا سپهری منش  دکتر شاهین جعفرآبادی آشتیانی طراحی و ساخت سامانه ریزسیال هیبرید دیجیتال و پیاده سازی آن بر بستر کاغذ
5 سه شنبه 1397/06/20 17:30-19:00 203 الکترونیک سیستم های الکترونیک   آرش حامد غلامشاهی دکتر شاهین جعفرآبادی آشتیانی طراحی و ساخت دستگاه طیف سنج امپدانس دی الکتریک
6 چهارشنبه 1397/06/21 08:30-10:00 203 الکترونیک  تکنولوژی ساخت نیمه هادی   امیر حسین کرمی هرستانی دکتر محمدرضا کلاهدوز اصفهانی آماده‌سازی مواد، مشخصه‌یابی و کاربردهای الکترونیکی ترکیبات پلیمر و ذرات رسانا
7 چهارشنبه 1397/06/21 10:30-12:00 203 الکترونیک  تکنولوژی ساخت نیمه هادی  علیرضا فاضلیان  دکتر محمدرضا کلاهدوز اصفهانی بررسی و ساخت مدارات چاپی کشش پذیر و انعطاف پذیر
8 چهارشنبه 1397/06/21 13:30-15:00 203 الکترونیک  تکنولوژی ساخت نیمه هادی مهدیه جوهری فر دکتر سید شمس‌الدین مهاجرزاده رشد و مدل سازی نانو ساختار های سیلیکونی و سیلیسین
9 چهارشنبه 1397/06/21 15:30-17:00 203 الکترونیک بایوالکترونیک پویان کاتبی دکتر محمد عبدالاحد طراحی و ساخت سیستم به دام اندازی سلولهای توموری گردشی در سیال با کمک میکرو ماشین کاری سیلیکونی
10 شنبه 1397/06/24 08:30-10:00 203 الکترونیک مدار مجتمع آنالوگ و RF بهرام جعفری اکین آباد دکتر صمد شیخائی کاهش نویز فاز در نوسان سازهای LC تزویج ضربدری مجتمع با روشهای مداری
11 شنبه 1397/06/24 10:30-12:00 203 الکترونیک مدار مجتمع آنالوگ و RF رضا شکری دکتر صمد شیخائی طراحی و شبیه سازی مداری یک سیستم مجتمع ثبت سیگنال های عصبی
12 یکشنبه 1397/06/25 10:30-12:00 203 الکترونیک کنتورهای هوشمند مریم شایق دکتر امید شعاعی طراحی تقویت کننده توان برای انتقال داده بر روی خط قدرت
13 یکشنبه 1397/06/25 13:30-15:00 203 الکترونیک شبیه ساز سخت افزاری فرزاد واعظ دکتر امید شعاعی پیاده سازی سامانه شبیه سازی سخت افزار در حلقه (HIL)
14 شنبه 1397/06/24 08:30-10:00 202 بیوالکتریک   ناصر حکیمی دکتر سید کمال‌الدین ستاره‌دان ارزیابی استرس با استفاده از سیگنال تغییرپذیری ضربان قلب استخراج شده از سیگنال طیف نگاری مادون قرمز نزدیک کارکردی
15 شنبه 1397/06/24 10:30-12:00 202 بیوالکتریک   هادی زواره دکتر سید کمال‌الدین ستاره‌دان طراحی یک واسط مغز و رایانه مبتنی بر پتانسیل برانگیخته ­ی بینایی حالت دائم برای استفاده در یک سیستم هجی­ گر مغز
16 شنبه 1397/06/24 15:30-17:00 202 بیوالکتریک   علی یزدانی دکتر فریبا بهرامی ارائه یک مدل محاسباتی برای تحلیل دینامیک تاثیر تزریق سلول های بنیادی مزانشیمی بر مکانیزم ایمونولوژیک در بیماری لوپوس و استخراج پروتکل بهینه درمان
17 شنبه 1397/06/24 17:30-19:00 202 بیوالکتریک   سبحان همتی دکتر غلامعلی حسین زاده دهکردی استخراج نواحی فعال و شبکه های کارکردی در حین تصور ذهنی دیداری با استفاده از روش
18 یکشنبه 1397/06/25 17:30-19:00 202 بیوالکتریک   امیر حسین احمدی دکتر حمید سلطانیان‌زاده تشخیص حملات صرعی با استفاده از روشهای مبتنی بر آنتروپی طیفی از روی سیگنال الکتروانسفالوگرام
19 سه شنبه 1397/06/20 08:30-10:00 202 سیستمهای دیجیتال   محمد حسین قاسمی دکتر ناصر معصومی ارائه روشی برای خوشه بندی کلمه‌های توصیف پالس با استفاده از تکنیک‌های طراحی توأمان سخت
20 شنبه 1397/06/24 13:30-15:00 203 سیستمهای دیجیتال   محمد عماد دکتر بیژن علیزاده پیاده‌سازی بلادرنگ یک سیستم بازشناسی اشیا مبتنی بر شبکه‌های  FPGA عصبی بر روی 
21 شنبه 1397/06/24 15:30-17:00 203 سیستمهای دیجیتال   مهسا اخشم دکتر زین العابدین نوابی سیستم های خود تطبیق در تقابل با سال خوردگی در سطح بالا
22 یکشنبه 1397/06/25 17:30-19:00 203 سیستمهای دیجیتال   محمد رضا نعیمی خالقی دکتر زین العابدین نوابی  بالا بردن قابلیت اطمینان برروی سیستم های نهفته مبتنی بر FPGA
23 سه شنبه 1397/06/20 08:30-10:00 208 فناوری اطلاعات   سپیده امیری دکتر رضا آقایی زاده ظروفی مجسم سازی حرکات فک‌های بالا و پایین به منظور ارزیابی ناهنجاری استخوانی براساس تثبیت تصاویر سی‌تی اسکن و اشعه ایکس
24 سه شنبه 1397/06/20 13:30-15:00 208 فناوری اطلاعات   امیر رضا حاجی سید حسنی دکتر محمد صیاد حقیقی ارزیابی و بهبود شیوه‌های استنتاج گراف برای اهداف امنیتی
25 سه شنبه 1397/06/20 15:30-17:00 208 فناوری اطلاعات   عروه نادر دکتر محمد صیاد حقیقی تحلیل و طراحی پروتکلهای احراز هویت سبک برای اینترنت اشیاء
26 شنبه 1397/06/24 08:30-10:00 208 فناوری اطلاعات   مصطفی نورالهی دکتر آزاده شاکری کشف زیر رخداد در جریان داده خبری
27 شنبه 1397/06/24 10:30-12:00 208 فناوری اطلاعات   علیرضا احمدی سالم دکتر احمد خونساری ارائه روشی برای تامین سرویسهای امنیتی متمای در اینترنت اشیاء
28 شنبه 1397/06/24 13:30-15:00 208 فناوری اطلاعات   نیلوفر صمد زاده دکتر منوچهر مرادی سبزوار ارائه ­ی یک سامانه ی خبره برای غربالگری کودکان کم­ توان ذهنی
29 شنبه 1397/06/24 17:30-19:00 208 فناوری اطلاعات   فریده رعیت دکتر ناصر یزدانی بهبود پروتکل خوشه بندی با استفاده از مفهوم شبکه‌ی نرم‌افزار محور در شبکه‌های حس‌گر بی‌سیم
30 یکشنبه 1397/06/25 08:30-10:00 208 فناوری اطلاعات   میثم ساکی دکتر مسعود اسدپور  زمان‌بندی خزش برای شبکه‌های اجتماعی موبایلی
31 یکشنبه 1397/06/25 10:30-12:00 208 فناوری اطلاعات    محمود کهنسال نودهی دکتر هشام فیلی   خلاصه‌سازی خودکار اسناد فارسی با استفاده از روش‌های تعبیه متن
32 یکشنبه 1397/06/25 13:30-15:00 208 فناوری اطلاعات   سرین شماعیان دکتر محمد صیاد حقیقی   طراحی و ارزیابی روش­ های تامین اعتماد در شبکه اینترنت اشیاء
33 یکشنبه 1397/06/25 15:30-17:00 208 فناوری اطلاعات   علی مهدویان دکتر محمودرضا هاشمی مدل سه‌سطحی برای کشف تقلب در تراکنش‌های مالی الکترونیکی
34 یکشنبه 1397/06/25 17:30-19:00 208 فناوری اطلاعات   یاسمن ظهیری دکتر محمودرضا هاشمی    بررسی تاثیر کیفیت سرویس شبکه بر نقشه توجه بصری کاربر در بازی های مبتنی بر رایانش ابری
35 سه ‌شنبه 1397/06/20 08:30-10:00 201 قدرت کنترل ریزشبکه و طراحی موتور علی غریب رضا دکتر شاهرخ فرهنگی گذر از خطای کمبود ولتاژ در توربین های بادی PMSG
36 سه شنبه 1397/06/20 10:30-12:00 201 قدرت کنترل ریزشبکه و طراحی موتور سینا دریس دکتر مهدی داورپناه کاهش فلیکر در توربین بادی با ژنراتور سنکرون آهنربای دایم
37 سه شنبه 1397/06/20 13:30-15:00 201 قدرت کنترل ریزشبکه و طراحی موتور وحید رفیعی دکتر جواد فیض طراحی مقاوم و تحلیل موتور سنکرون دوار به منظور کاربرد در خودروهای ترکیبی
38 سه شنبه 1397/06/20 15:30-17:00 201 قدرت کنترل ریزشبکه و طراحی موتور محمد حسین سعادت فر دکتر حسین ایمان عینی بهبود عملکرد تقسیم توان راکتیو در ریز شبکه‌های جزیره‌ای شامل منابع فتوولتائیک
39 چهارشنبه 1397/06/21 08:30-10:00 201 قدرت الکترونیک قدرت و کاربرد در کنترل شبکه کارن عباسخانیان دکتر شاهرخ فرهنگی مشارکت توربینهای بادی DFIG در کنترل فرکانس و ولتاژ ریزشبکه به منظور گذار نرم از حالت متصل به شبکه به عملکرد جزیرهای
40 چهارشنبه 1397/06/21 10:30-12:00 201 قدرت الکترونیک قدرت و کاربرد در کنترل شبکه امین دانش مهر دکتر شاهرخ فرهنگی شبیه ساز سخت افزاری الزامات شبکه برای توربین ھای بادی و اینورتر ھای فتوولتاییک متصل به شبکه
41 چهارشنبه 1397/06/21 13:30-15:00 201 قدرت الکترونیک قدرت و کاربرد در کنترل شبکه مجتبی صلواتی دکتر شاهرخ فرهنگی بررسی و بهبود تعادل ولتاژ لینک DC در اینورترهایT-Typeدر کاربرد فتوولتاییک
42 چهارشنبه 1397/06/21 15:30-17:00 201 قدرت الکترونیک قدرت و کاربرد در کنترل شبکه سعید حبیبی دکتر شاهرخ فرهنگی جبرانسازی هارمونیک های جریان و توان راکتیوتوسط اینورتر فتوولتاییک متصل به شبکه با استفاده از سنسور راه دور
43 چهارشنبه 1397/06/21 17:30-19:00 201 قدرت الکترونیک قدرت و کاربرد در کنترل شبکه مجید فردوسیان مقدم دکتر واعظ زاده انتقال توان بدون تماس بهینه دوسویه بین چند منبع
44 شنبه 1397/06/24 08:30-10:00 201 قدرت ترانسفورماتور و فشار قوی سروش امامی برده شاهی دکتر جواد فیض طراحی و تحلیل ترانسفورماتور فرکانس متغییر برای کاربرد در مزارع بادی
45 شنبه 1397/06/24 10:30-12:00 201 قدرت ترانسفورماتور و فشار قوی حدیث حسین پور دکتر جواد فیض تاثیر جریان القایی ژئومغناطیسی بر ترانسفورماتور قدرت
46 شنبه 1397/06/24 13:30-15:00 201 قدرت ترانسفورماتور و فشار قوی علی نقوی دکتر حسین محسنی تاثیر انتخاب توابع تبدیل بر بر شناسایی عیب سیم پیچ در روش پاسخ فرکانسی
47 شنبه 1397/06/24 15:30-17:00 201 قدرت ترانسفورماتور و فشار قوی مرتضی امیری دکتر عباس شایگانی اکمل بررسی اثر پوشش‌های RTV معیوب بر عملکرد عایقی مقره‌های فشارقوی
48 شنبه 1397/06/24 17:30-19:00 201 قدرت ترانسفورماتور و فشار قوی رضا صبح خیز دکتر عباس شایگانی اکمل مدل سازی تخلیه جزیی در ولتاژ DC
49 یکشنبه 1397/06/25 08:30-10:00 201 قدرت برنامه ریزی و کنترل سیستم قدرت غلام حیدر رحیمی دکتر حمید لسانی مدل رفتاری خرده‌فروش/گرداور در محیط جدید بازار برق
50 یکشنبه 1397/06/25 10:30-12:00 202 قدرت برنامه ریزی و کنترل سیستم قدرت متین فرهومندی دکتر فرخ امینی فر برنامه‌ریزی توسعه تولید سیستم‌های قدرت با در نظر گرفتن امکان بازتوانی واحدهای تولید
51 یکشنبه 1397/06/25 10:30-12:00 201 قدرت برنامه ریزی و کنترل سیستم قدرت سید مسعود هاشمی دکتر حمید لسانی بهبود تاب­آوری در شبکه ­های توزیع هوشمند
52 یکشنبه 1397/06/25 13:30-15:00 202 قدرت برنامه ریزی و کنترل سیستم قدرت بهزاد مصطفی پور دکتر حمید لسانی بهبود خودترمیمی در شبکه های توزیع الکتریکی با استفاده از خودروهای الکتریکی هایبرید قابل اتصال به شبکه در حضور بارهای پاسخگو
53 یکشنبه 1397/06/25 13:30-15:00 201 قدرت برنامه ریزی و کنترل سیستم قدرت حسام انیسی دکتر سعید افشار نیا مدل‌سازی و کنترل توربین‌های بادی مجهز به ژنراتور مغناطیس دائم در شرایظ گذر ازخطا
54 یکشنبه 1397/06/25 15:30-17:00 201 قدرت برنامه ریزی و کنترل سیستم قدرت فرهاد الیاسی دکتر مهدی داورپناه بهبود عملکرد دینامیکی ریزشبکه با کمک حلقه قفل فاز مبتنی بر روش های تحلیل سیگنال
55 یکشنبه 1397/06/25 17:30-19:00 201 قدرت برنامه ریزی و کنترل سیستم قدرت محمد جعفری دکتر مهدی داورپناه طراحی و ساخت رله وصل سنکرون بانک خازنی
56 سه شنبه 1397/06/20 08:30-10:00 212 کنترل   مینا منتظری دکتر حامد کبریایی استفاده از یادگیری تقویتی جهت حل پارتو بهینه مذاکرات دو جانبه با تحلیل قدرت چانه زنی بازیگران
57 چهارشنبه 1397/06/21 10:30-12:00 212 کنترل   امیر شیریان دکتر احمد کلهر پیش بینی در سیستمهای زمانی بر پایه تولید برخط تصاویر طیفی و استفاده از شبکه های عصبی یادگیری عمیق
58 چهارشنبه 1397/06/21 13:30-15:00 212 کنترل   محمد رضا ساطوری دکتر حامد کبریایی تحلیل استراتژی تعادلی بهینه بازی‌های دینامیکی با استفاده از برنامه‌ریزی پویای تطبیقی
59 شنبه 1397/06/24 8:30-10:00 212 کنترل   آرش محمد حسنی دکتر محمدجواد یزدان پناه طراحی و پیاده سازی سیستم بهینه ی تعیین وضعیت
60 یکشنبه 1397/06/25 8:30-10:00 212 کنترل   تیمور حسنعلی زاده دکتر حامد کبریایی پایداری، کنترل و تسهیم توان در ریزشبکه های با بار توان ثابت
61 یکشنبه 1397/06/25 13:30-15:00 212 کنترل   بهنام درزی رامندی دکتر تورج عباسیان نجف آبادی بخش بندی و طبقه بندی کروموزوم انسانی
62 یکشنبه 1397/06/25 17:30-19:00 212 کنترل   علی سلمان پور دکتر  حامد کبریایی کنترل شارژ و دشارژ خودروهای هیبریدی در حضور نایقینی
63 سه شنبه 1397/06/20 08:30-10:00 219 مخابرات سیستم‌های چندورودی-چندخروجی انبوه سید حافظ ابوالفضل موسوی دکتر مریم صباغیان تخمین کانال در ارتباطات دستگاه به دستگاه در سیستمهای سلولی چند ورودی چند خروجی انبوه
64 سه شنبه 1397/06/20 10:30-12:00 219 مخابرات سیستم‌های چندورودی-چندخروجی انبوه مهدی رستگاری کوپایی دکتر علی الفت شکل دهی پرتو و تخصیص منابع در چند ورودی و چند خروجی انبوه
65 سه شنبه 1397/06/20 13:30-15:00 219 مخابرات سیستم‌های چندورودی-چندخروجی انبوه نوید ایوبی دکتر امیرمسعود ربیعی ره­گیری در داخل ساختمان به کمک مولفه­ های چندمسیره در تکنولوژی فراپهن ­باند
66 سه شنبه 1397/06/20 15:30-17:00 219 مخابرات سیستم‌های چندورودی-چندخروجی انبوه همایون افشاری دکتر امیرمسعود ربیعی کاهش سرایت پایلوت در سیستم‌های چندورودی‌چندخروجیِ چندکاربره‌ی کلان با دست‌یابی تصادفی
67 سه شنبه 1397/06/20 17:30-19:00 219 مخابرات مخابرات بی‌سیم آرین مختاری دکتر بهنام بهرک تحلیل لاگ به منظور تشخیص ناهنجاری در شبکه های داده
68 چهارشنبه 1397/06/21 08:30-10:00 219 مخابرات مخابرات بی‌سیم و کدینگ مهدی ستاری دکتر علی اعظم عباسفر تحلیل شبکه های سلولی موج میلیمتری
69 چهارشنبه 1397/06/21 10:30-12:00 219 مخابرات مخابرات بی‌سیم و کدینگ علی شریفیان مزرعه ملایی دکتر علی الفت بازشناسی کور کدهای چرخشی کوتاه شده کانال
70 چهارشنبه 1397/06/21 13:30-15:00 219 مخابرات مخابرات بی‌سیم و کدینگ سحر مالکی دکتر امیرمسعود ربیعی بهبود پروتکل MAC تمام دوطرفه در حضور ترافیک نامتقارن داده
71 چهارشنبه 1397/06/21 15:30-17:00 219 مخابرات مخابرات بی‌سیم و کدینگ اشکان محرمی دکتر محمد قنبری تعیین اهمیت نوع بسته های ارسالی در جریان سازی ویدئو
72 چهارشنبه 1397/06/21 17:30-19 219 مخابرات شبکه‌های مخابرات داده رضا موسوی دکتر وحید شاه منصوری تخصیص منابع در شبکه‌های سلولی مجازی‌سازی‌شده
73 شنبه 1397/06/24 08:30-10:00 219 مخابرات پراکندگی موج سینا مرادی دکتر محمود شاه آبادی تجزیه و تحلیل تفرق از ساختار‌های چندلایه‌ی ناهمسانگرد تناوبی
74 شنبه 1397/06/24 10:30-12:00 219 مخابرات پراکندگی موج یاسر بیگدلی دکتر مجتبی دهملائیان مدل سازی سطوح امپدانسی ناهمسانگرد دوگانه
75 شنبه 1397/06/24 13:30-15:00 219 مخابرات مدارات فعال و غیرفعال مصطفی هنری لطیف‌پور دکتر لیلا یوسفی طراحی نانوافزاره‌های نوری بر پایه عایق‌های توپولوژیک اپتیکی
76 شنبه 1397/06/24 15:30-17:00 219 مخابرات مدارات فعال و غیرفعال سپهر اشتری دکتر محمود محمدطاهری بررسی اندوکتانس جزئی خودی برخی ساختارهای رسانا در فرکانس های میانی
77 شنبه 1397/06/24 17:30-19:00 219 مخابرات مدارات فعال و غیرفعال حسین غنی دکتر محمود محمدطاهری تحلیل ،طراحی و شبیه سازی تقویت‌کننده توزیع‌شده با فاز خطی
78 یکشنبه 1397/06/25 08:30-10:00 219 مخابرات مخابرات نوری فاطمه یکه‌فلاح دکتر محمود شاه آبادی منظور کردن اثر رامان در ساختارهای چند لایه
79 یکشنبه 1397/06/25 10:30-12:00 219 مخابرات مخابرات نوری سیاوش میرزایی دکتر محمود شاه آبادی آنالیز تشدیدکننده‌های حلقوی پلاسمون-ترکیبی نوری با استفاده از روش تفاضل محدود در حوزه زمان دوبعدی
80 یکشنبه 1397/06/25 13:30-15:00 219 مخابرات آنتن درسا کاشانی غروی دکتر جلیل راشدمحصل تحلیل و طراحی یک آنتن تشدیدی فبری-پرو
81 یکشنبه 1397/06/25 15:30-17:00 219 مخابرات امنیت در شبکه‌های هوشمند انرژی مهدی شرفی دکتر صدف صالح کلیبر آزمون فرض برای حریم خصوصی شبکه های هوشمند انرژی
82 سه شنبه 1397/06/20 10:30-12:00 219 معماری کامپیوتر  مالتی مدیا و پردازش ویدیو عبدالوهاب خلیلی صدقی دکتر محمد قنبری طراحی و پیاده سازی سخت افزاری یک معماری بهینه برای فشرده سازی وبرون یابی تصویر
83 سه شنبه 1397/06/20 13:30-15:00 211 معماری کامپیوتر  مالتی مدیا و پردازش ویدیو محمد قاسمپور دکتر محمد قنبری بهینه‌سازی نرخ،اعوجاج و پیچیدگی در تزریق متادیتا در کدک ویدئویی
84 سه شنبه 1397/06/20 15:30-17:00 211 معماری کامپیوتر  مالتی مدیا و پردازش ویدیو الهه حسینی دکتر محمودرضا هاشمی ارائه مدل تنظیم پارامتر آگاه از پیچیدگی و اعوجاج، برای واحد   HEVC کدگذاری درون‌فریمی در استاندارد 
85 چهارشنبه 1397/07/21 10:30-12:00 211 معماری کامپیوتر  پردازش سریع  شبکه عصبی  فروغ سپهوند دکتر مهدی مدرسی یک شتاب دهنده با کارایی بالا برای شبکه های عصبی براساس محاسبات غیرقطعی
86 چهارشنبه 1397/07/21 17:30-19:00 211 معماری کامپیوتر  پردازش سریع  شبکه عصبی  حمید سرگلزایی دکتر سعید صفری بهینه سازی مصرف انرژی پردازنده های گرافیکی در شبکه های عصبی کانولوشنی
87 شنبه 1397/06/24 15:30-17:00 211 معماری کامپیوتر   علی منوری دکتر مهدی مدرسی هینه سازی مصرف انرژی پردازنده های گرافیکی در شبکه های عصبی کانولوشنی
88 شنبه 1397/06/24 17:30-19:00 211 معماری کامپیوتر   بیتا دبیری دکتر مهدی مدرسی ارائه یک معماری شبکه در حافظه برای افزایش کارایی شبکه حافظه‌های سه بعدی
89 یکشنبه 1397/06/25 8:30-10:00 211 معماری کامپیوتر   مصطفی عباس ملایی دکتر سیامک محمدی کاهش تاثیر نوسان­های ساخت تراشه روی تشخیص ترواهای سخت ­افزاری در نانوتکنولوژی
90 یکشنبه 1397/06/25 15:30-17:00 211 معماری کامپیوتر  شتاب دهنده های سخت افزاری بهار به آذین دکتر زین العابدین نوابی نتز پروتکل‌های ارتباطی دیجیتال با استفاده از معماری دانه‌درشت قابل بازپیکربندی
91 یکشنبه 1397/06/25 17:30-19:00 211 معماری کامپیوتر  شتاب دهنده های سخت افزاری نسرین اکبری  دکتر مهدی مدرسی ارائه یک روش موازی و آگاه از حافظه برای تسریع اجرای الگوریتم های بیوانفورماتیک
92 سه شنبه 1397/06/20 15:30-17:00 207 نرم افزار روش های صوری در تحلیل نرم افزار جمال اخگری دکتر رامتین خسروی ارزیابی کاربردپذیری زبان مدل سازی ربکا
93 سه شنبه 1397/06/20 17:30-19:00 207 نرم افزار روش های صوری در تحلیل نرم افزار ایمان جهاندیده دکتر فاطمه قاسمی اصفهانی مدل‌سازی پیمانه‌ای و تحلیل صوری سیستم‌های سایبر-فیزیکی
94 چهارشنبه 1397/06/21 13:30-15:00 207 نرم افزار   یادگیری ماشین         زینب مفتاح دکتر هشام فیلی ارائه یک روش خطایابی نحوی زبان فارسی مبتنی بر یادگیری ماشین
95 چهارشنبه 1397/06/21 15:30-17:00 207 نرم افزار   یادگیری ماشین         فروزان سپه وند دکتر مسعود اسدپور تحلیل احساس توئیت های فارسی
96 شنبه 1397/06/24 8:30-10:00 207 نرم افزار   شبکه        سامان ضامنی  دکتر بهنام بهرک حفظ حریم خصوصی مکانی کاربران اولیه متحرک در شبکه‌های رادیو شناختی
97 شنبه 1397/06/24 13:30-15:00 207 نرم افزار   شبکه        سیدحسین حسینی دکتر مهدی کارگهی تشخیص خطا برای انجام نظارت قابل اعتماد در سیستم شبکه‌ی بی‌سیم بدن
98 یکشنبه 1397/06/25 8:30-10:00 207 نرم افزار پردازش زبان محسن سجادی تبار دکتر مسعود رهگذر  مدل کردن ارتباط معنایی بین دو جمله با استفاده از شبکه‏‌های عصبی عمیق
99 یکشنبه 1397/06/25 16:00-17:00  207 نرم افزار یادگیری الکترونیکی محمدحسین عبدلی دکتر فتانه تقی یاره استفاده از یادگیری مبتنی بر بازی در ایجاد همکارانه دانش بمنظور افزایش کیفیت یادگیری
100 سه شنبه 1397/06/25 13:30-15:00 220 هوش ماشین و رباتیک   امید مرسا دکتر بابک نجار اعرابی افزایش ناوردایی بازشناسی اشیاء در شبکه های عمیق کانولوشن در برابر تغییرات مقیاس و وضوح
101 سه شنبه 1397/06/25 15:30-17:00 220 هوش ماشین و رباتیک   محمد موسوی دکتر مسعود اسدپور ارائه راهکاری برای یادگیری مفاهیم بر روی کلان داده‌ها با استفاده از Multimodal Embedding
102 سه شنبه 1397/06/25 17:30-19:00 220 هوش ماشین و رباتیک   مهدی درخشانی دکتر بابک نجار اعرابی نظیم و سازماندهی پارامترها مبتنی بر توجه در معماری های عمیق برای کاربرد طبقه بندی
103 چهارشنبه 1397/06/21 8:30-10:00 220 هوش ماشین و رباتیک   محمد زهتایی دکتر مسعود اسدپور طراحی بازی برای جمع آوری اطلاعات جغرافیایی شهری با استفاده از اطلاعات همگانی
104 چهارشنبه 1397/06/21 10:30-12:00 220 هوش ماشین و رباتیک   محمدرضا حاجی‌ حسینی خانی دکتر مجید نیلی احمدآبادی بررسی یادگیری مشاهده ای در قالب سیستم های یادگیری در حوزه یادگیری تقویتی
105 یکشنبه 1397/06/25 15:30-17:00 220 هوش ماشین و رباتیک   محمد ملاعباسی دکتر هشام فیلی ارائه یک تجزیه‌گر نحوی با ناظر فارسی با استفاده از ویژگی‌های زبان فارسی

 

  •  
  •  
  •