شیوه نامه برگزاری آزمون جامع دکتری شهریور 1399 به روش غیر حضوری

دانشجویان عزیز دکتری دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

با سلام و احترام،

در سازگاری با مقررات پردیس و دانشگاه ان شاء الله آزمون جامع دکتری را در بازه 22ام تا 31ام شهریور ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد،جهت کسب اطلاعات بیشتر اطلاعیه پیوست را مطالعه فرمایید.

 شیوه نامه برگزاری آزمون جامع دکتری شهریور 1399 به روش غیر حضوری

 

جدول زمان‎بندی گرایشهای  مصاحبه آزمون دکترا 98

قابل توجه  داوطلبان مصاحبه آزمون دکتری ۹۸ برنامه جدول زمان‌بندی مصاحبه   گرایشهای مختلف را   در جدول ذیل مشاهده نمایید و این قسمت "برنامه جدول زمان‌بندیدانلود نمایید.

***قابل توجه داوطلبین مصاحبه آزمون  دکتری سال 98 (اطلاعیه شماره یک )***

با توجه به زمان مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری ۹۸ و استعدادهای درخشان که در تاریخ های ۲۰ و۲۱ خردادماه ۹۸ برگزار می گردد ،فرمهای را که از طرف گرایشها اعلام شده جهت درج اطلاع رسانی اعلام می گردد :

 

==============================================

  •  

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد (در خصوص دفاعیه)

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که قصد دفاع در تابستان ۱۳۹۸ را دارند‌.
به اطلاع می رساند که آخرین مهلت دفاع به روش معمول غیر متمرکز ۱۹ تیرماه ۱۳۹۸ است. دانشجویانی که تا این تاریخ موفق به دفاع نشوند فقط در چارچوب کنفرانس پایان نامه که در نیمه دوم شهریور ماه ۹۸ برگزار خواهد شد می توانند دفاع نمایند.

 

==============================================

 

برگزاری آزمون امتحان جامع دکتری اسفند  1397

دانشجویان محترم دکترای برق و کامپیوتر جهت دریافت برنامه آزمون جامع دکترا اسفند 97 که در در تاریخ های (19و20 و21 و22  ) اسفند  ماه 1397در دانشکده برگزار می گردد  فایل پیوست را مطالعه نمایید.

از دانشجویان محترم خواهشمند است لطفا" از ساعت  8:15 در اتاق 804 ساختمان  شماره 2 واقع در طبقه هشتم   حضور بهم رسانند و زمان شروع امتحانات جامع راس ساعت  8:30 صبح در روزهای تعیین شده بر گزار و به مدت 2 ساعت وفت امتحان می باشد .امتحانات بصورت کتاب بسته و فقط درصورتیکه استاد درس بالای برگه عبارت "کتاب باز " را قید نماید مجاز هستند .