فیلمهای اموزشی دوره های قبل:


 ارائه موفق و تاثیر گذار در روز پروژه (دکتر صیاد)

https://www.aparat.com/v/1BbIq

ارائه موفق و تاثیرگذار در روز پروژه
اصول ارائه پوستری موفق و تاثیرگذار در روز پروژه برای دانشجویان کارشناسی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران
 
ارائه پوستری بایدها و نبایدها (دکتر یوسفی)

https://www.aparat.com/v/YKlbF

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، سازوکاری برای تعریف، انجام و ارزیابی مناسب­ تر پروژه­ های کارشناسی به همراه ایجاد فرصت برای دیده شدن دستاوردهای دانشجویان توسط جامعه، سرمایه ­گذاران، کارآفرینان و صنایع تدارک دیده است. بر اساس این برنامه، در هر ترم، دانشجویان کارشناسی دفاع شفاهی از پروژه لیسانس خود را در قالب ارایه پوستر برای داوران در "روز پروژه" انجام می دهند.

مستند سازی در پروژه کارشناسی (دکتر تقی یاره)

 https://www.aparat.com/v/XKvAQ

 

https://www.aparat.com/v/hxOL0

 
اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره 5
 
لطفا دانشجویان ارائه دهنده پوستر قبل از ساعت 8:30 در محل  نصب پوستر خود حاضر باشند. دانشجویانی که میز درخواست داده اند برای اماده کردن میز خود راس ساعت 8 صبح حاضر باشند. 
 
دانشجویان لازم است یک نسخه پرینت شده از گزارش پروژه خود را برای ارائه به ارزیابها همراه داشته باشید.
لطفا توجه فرمایید ارزیابیها راس ساعت 8:30 اغاز می شود و در صورت حاضر نبودن پوستر یا دانشجو ممکن است نمره ارزیابی را از دست بدهید.
 
طلاعیه شماره 4
 

پوسترهای چاپ شده توسط دانشکده سه شنبه 98/6/26 راس ساعت 14:00 اماده بازبینی است. لازم است دانشجویان برای چک کردن پوستر خود و نصب ان به محل نصب پوسترها واقع در طبقه همکف ساختمان شماره 2 دانشکده مراجعه نمایند. مسولیت عدم حضور بر عهده دانشجو است.

 
اطلاعیه شماره 3 
دانشجویانی که برای ارائه خود به میز و برق نیاز دارند حداکثر تا پایان روز شنبه 98/6/23 با ایمیل به mneshat@ut.ac.ir اطلاع دهند. 
لطفا در ایمیل مشخصات فردی، گرایش و عنوان پروژه حتما قید شود. 

 

با توجه به محدودیت جا این موارد اولویت بندی خواهند شد و متاسفانه ممکن است برای همه امکان تخصیص میز وجود نداشته باشد بنابراین اگر میز برای ارائه شما کاملا ضروری هست قید شود.

 

اطلاعیه شماره 2 

با توجه به تعطیلات پیش رو, زمان بارگذاری و تحویل فرم نمره استاد راهنما و داور (15 نمره) و گزارش پروژه در سامانه CECM  تا پایان وقت اداری (ساعت 15:30) یکشنبه 98/6/24 تمدید شد.

 

 

اطلاعیه شماره 1